Ourcast: суперточний проноз погоди на екрані смартфона

При плануванні, приміром, найближчого вікенду добре знати, чого чекати від погоди. При тому бажано, щоб данні були якомога точнішими. З днями тижня нам зазвичай якось вдається розібратися з допомогою інтернету, для чого достатньо в тому ж Google ввести потрібний запит типу «погода київ» чи » погода рівне » після чого переглянути отриману інформацію (див. тут).

А от коли потрібно розуміти якою буде погода через годину-дві і відповідно скорегувати свої дії буквально «в процесі», то тут звичайні сайти можуть і не допомогти. Але потрібно згадати, що ми живемо у ХХІ столітті, і якщо ви власник сучасного смартфона, то такий проноз у будь-який час не стане для вас проблемою.

Саме філософія надточного прогнозування погоди покладена в основу мобільного додатку Ourcast, з допомогою якого можна отримувати дані про погодні умови в певному регіоні не тільки на найближчі години, а навіть на наступні 10 хвилин. Тобто ця програмка дозволяє відслідковувати прогноз, наприклад, на 1:00, 1:10, 1:20 і так далі впродовж всього дня.

Досить революційно, особливо в порівнянні зі звичними методами подачі інформації про погоду, чи не так? Тобто користувач Ourcast має змогу отримувати сфокусовані дані на потрібний проміжок часу і в разі потреби без «фонового» навантаження у вигляді непотрібних передбачень на майбутнє або даних про минулі дні. На практиці це означає, що вічне питання «брати парасольку чи не брати» тепер можна вирішувати одним поглядом на екран свого смартфона.

Звичайно, рідко хто зі звичайних людей цікавиться прогнозом погоди кожні 10 хвилин. Крім того потрібно розуміти, що така 10-хвилинна шкала прогнозування — це хоч і досить оригінальна ідея, але скоріше дизайнерська «фішка» і спроба дещо урізноманітнити інтерфейс програми, ніж дійсно нагальна потреба. Але загальна користь Ourcast від цього не зменшується і можна бути впевненим, що власний невеличкий Гідрометцентр завжди знаходиться під рукою. До того ж в Ourcast передбачена також погодна карта для наочності та можливість передачі даних на адреси з контактного списку смартфона.

Таким чином, програма Ourcast — це фактично сучасний погодний годинник, виконаний у вигляді мобільного додатку, який допоможе мінімум правильно коригувати щоденний розклад і не мокнути під «незапланованим» дощем…

Что будем искать? Например,VPN

Мы в социальных сетях