Nokia планує делістинг акцій на франкфуртській біржі

Опублікований нещодавно пресс-реліз Nokia пояснює таке рішення зниженням об’ємів торгів акцій компанії на біржі. У випадку задоволення клопотання, акції найбільшого виробника мобільних телефонів та комунікаторів можуть бути зняті з торгів на Франкфуртській фондовій біржі вже в першому півріччі 2012 року, що призведе до значного зниження конкурентних можливостей Nokia на ринку. Фактично фінський виробник поступається місцем компанія Apple та Samsung.

Згідно з повідомленням Associated Press, Nokia запускає процедуру делістинга з намірами завершити її в першій половині наступного року. Такий крок пояснюється низьким об’ємом торгів, що ще більше зменшився протягом поточного року і на сьгоднішній день складає лише невеликий відсоток від загального об’єму укладених угод по акціям Nokia в усьому світі. За останні вісім років Nokia провела делістинг на Лондонській, Парижській та Стокгольмській фондових біржах (у 2003, 2004 та 2007 роках). Проте акції компанії все ще продовжують торгуватися в єврозоні на біржі Хельсінкі NASDAQ OMX та в США на нью-йоркській фондовій біржі NYSE у формі депозитарних акцій.

Nokia Corporation — фінська транснаціональна компанія, один зі світових лідерів в області мобільних коммунікаційних технологій, провідний виробник обладнання для мобільних, стаціонарних, широкополосних та IP-мереж. Згідно з вланою інформацією станом на 2010 рік, Nokia займала 32% світового ринку мобільних пристроїв (в 2009 р — 34%). Проте агентсво Gartner оцінює позиції Nokia дещо інакше — 28.9% в 2010 році та 36.4% в 2009 році.

Что будем искать? Например,VPN

Мы в социальных сетях