Недорогі сонцезахисні окуляри на літо: можна, але за умови…

Ви напевно теж вже в курсі, що цього літа в моді знову «котяче око», до того ж у голлівудській їх версії, котра стараннями тамтешніх сценаристів та акторів вже декілька десятиліть поспіль є однією з найпопулярніших у світі.

Класні сонцезахисні окуляри були й будуть надпотужним засобом самовираження.

Саме за цю їх властивість їх дуже цінують насамперед професійні стилісти та художники по костюмам, котрі вміють за допомогою такого зовні дуже простого й навіть дешевого реквізиту передати глядачеві настрій, а інколи й найважливіші риси характеру героя.

Тому й у класичних кінострічках, і у сучасних блокбастерах персонаж у грамотно підібраних сонцезахисних окулярах незмінно випромінює з екрану впевненість, легку безтурботність та, звичайно ж, деяку загадковість.

І що характерно, сьогодні, як і колись, коштувати цей ефектний трюк може буквально якісь пару баксів.

Пам’ятаєте Эльвіру Хенкок у «Обличчі зі шрамом«, котру зіграла Мішель Пфайффер? Такі яскраві й стильні окуляри в оправі «котяче око» красивого ніжно-коричневого кольору дружина самого Тоні Монтана, напевно, придбала у ексклюзивному бутіку якогось розкішного дому моди 1980-х?

Насправді ж, як зізналася згодом сама Мішель, ті легендарні окуляри вона придбала у якійсь аптеці всього за 3 долари. Авжеж, акторка аж ніяк не планувала носити їх поза знімальним майданчиком, та успіх фільму, скажімо так, зіграв свою роль.

Жіночі окуляри у стилі Scarface відтоді користуються неабияким попитом і стабільно випускаються у наймодніших колекціях. І сьогодні такі придбати можна як онлайн чи у звичайному магазині — приміром, на https://sunglazki.com.ua, так і у топових каталогах, зокрема Cutler and Gross і Tom Ford.

Недорогі сонцезахисні окуляри на літо: теж можна, але за умови...

Чи можна носити влітку недорогі сонцезахисні окуляри?

Аякже, чому ні! Потрібно лише зважати, де саме, а точніше, у яких умовах їх носити, та вибирати модель не тільки модної форми, а й потрібного розміру та з відповідним рівнем затемнення.

Експерти-оптометристи також рекомендують попередньо перевіряти ступінь захисту від ультрафіолету і носити влітку окуляри, що не пропускають УФ (під темними окулярами зіниці розширюються, і без УФ-захисту очі «ловлять» шкідливий ультрафіолет постійно).

Та загалом правило просте: як модний, але тимчасовий аксесуар на концерт, вечірку чи якийсь інший літній івент підходить фактично будь-яка модель, навіть дуже недорога (як у Эльвіри Хенкок), а от для літньої відпустки з пляжами та тривалими відпочинком просто неба варто придбати якісні окуляри.

Не забуваємо також, що сонцезахисні окуляри мають бути досить великими. Щоб вони закривали очі з боків і щоб світло, котре падає на поверхню скла ззаду, не блікувало прямо в око.

Что будем искать? Например,VPN

Мы в социальных сетях