Універсальна сила апельсинових шкірок в кухонному масштабі: 5 простих прикладів

Лише досвідчені господині знають, що після відокремлення від апельсина його шкірка не просто починає самостійне життя, але відразу ж в автоматичному режимі перетворюється в надзвичайно ефективний і багатофункціональний кухонний інструмент. Тому якщо не поспішати з неприпустимим марнотратством і не викидати цей апельсиновий елемент в сміття відразу, то корисних справ на кухні з його допомогою наробити можна чимало.

Отже, наприклад:

I. оновити природний блиск нержавійки: апельсинові шкірки містять натуральні масла, які (або замінники яких) виробники включають до складу багатьох сучасних миючих засобів тільки тому, що вони найкращим чином очищають різноманітні поліровані поверхні, особливо з нержавіючої сталі, повертаючи їм їх початковий блиск. У зв’язку з цим, чому б не спробувати пару разів обійтися без хімічних посередників, і застосувати, так би мовити, першоджерело?

Почистили черговий апельсинчик, відразу ж беремо його шкірочку і помаранчевої її стороною акуратно «заполіровуємо» плямки або патьоки на сталевій поверхні холодильника, панелі духовки, ручці чайника та інших чашках-ложках з нержавійки, яких завжди повно на кожній кухні. Чим свіжіший апельсин, тим яскравіше вони потім будуть виблискувати.

Універсальна сила апельсинових шкірок в кухонному масштабі: 5 простих прикладів

II. відчистити мікрохвильовку: ні, в даному випадку апельсиновою шкіркою терти нічого не доведеться, просто кладемо її у відповідний за розмірами посуд, додаємо чашку води і на 60 секунд поміщаємо все це у мікрохвильову піч. Апельсиново-водяна пара швидко розм’якшує прикипілі до внутрішніх поверхонь камери мікрохвильовки залишки будь-чого та різні неприємні плями, які потім відчищаються значно легше, плюс такж якісно дезодорує тамтешню атмосферу, видаляючи різні неприємні запахи.

Універсальна сила апельсинових шкірок в кухонному масштабі: 5 простих прикладів

III. універсальний та натуральний засіб для чищення: складаємо апельсинові шкірки в банку, заливаємо їх оцтом (в ідеалі — білим), закриваємо кришкою і залишаємо на 2 тижні в темному місці. Через 2 тижні проціджуємо суміш, що утворилася, прямо в пульверизатор і отримуємо в результаті супернатуральний і екологічно чистий засіб для чищення побутової техніки (кухонної плити чи/або варочної поверхні, дверей холодильника, мікрохвильової печі та ін.), кухонної раковини і всього каструльного парку відразу.

Універсальна сила апельсинових шкірок в кухонному масштабі: 5 простих прикладів

IV. дезодорант для сміттєвого відра: коли цей необхідний на будь-якій кухні «реквізит» в силу своєї специфіки раптом починає генерувати неприємні запахи, то, як ми вже сказали, не треба викидати апельсинову кірку в нього всю відразу і цілою. Краще кинути її туди частинами, у вигляді попередньо натертої цедри (не в сміттєвий макет, а в саме відро) хоча б на декілька хвилин і потім сполоснути всю посудину гарячою водою. Ефект буде майже миттєвим.

Ξ  Хорошая сковорода гриль для домашней кухни: 10 самых важных нюансов

Універсальна сила апельсинових шкірок в кухонному масштабі: 5 простих прикладів

V. освіжувач холодильника: холодильник, звичайно, дещо відрізняється за призначенням від сміттєвого відра, проте помітні проблеми з запахом, як відомо, бувають і у нього. Однак такі неприємності можна вчасно попередити. Для цього сухі апельсинові шкірки перетворюємо на дрібний порошок (в блендері, наприклад), змішуємо їх з такою ж кількістю харчової соди і засипаємо отриману суміш в компактну ємність, яку ставимо на одну з внутрішніх полиць холодильника ближче до його задньої стінки. Буквально через добу апарат почне радувати вас свіжим і приємним ароматом.

Універсальна сила апельсинових шкірок в кухонному масштабі: 5 простих прикладів

Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

#gadgetstyle © 2020 ·   Войти   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress Наверх